Nacházíte se zde
Domů > 2017 > Minimum odpadu > Střepy přinášejí… další ReTapku

Střepy přinášejí… další ReTapku

Už delší dobu nepoužívám plastové láhve na pití. Proč? No protože je to plast, který navíc po čase začne zapáchat (je to prý tím, že při čištění plastu kartáčem se v něm dělají trhlinky a tam se množí plíseň). Zkoušela jsem několik značek skleněných láhví, nejvíce se mi ale zalíbila ReTap – je lehká, snadno se čistí a hezky se z ní pije.

Jelikož jsem ale tvor nešikovný (homo ineptum), láhev se mi podařilo rozbít. Já vlastně ale nevím jak, několikrát mi spadla a nic se nestalo, ale jednou jsem ji vytáhla z batohu a byla prasklá… Co s tím?

Výrobce tvrdí, že má doživotní záruku. Tak jsem to zkusila. Od prodejce (Econea.cz) jsem dostala formulář, ke kterému přiložíte fotku. Oni to pošlou výrobci a ten mi pošle novou láhev.

A ono to vážně funguje!

Nejlepší nákup za poslední rok 🙂

 

 

 

4 0
Nela
Snažím se žít "eko". Většina lidí na to reaguje: Fajn, to z ní dobře, dělat si doma pastu, ale na tohle nemam prostě čas. Já taky ne. Žiju naprosto stejný hektický život jako vy. A právě zjišťuju, že změna životního stylu mi přináší více času, ušetřené penízky a dobrý pocit. Během výzvy chci zjistit, co kvůli mě končí na skládce, co vypouštím do odpadu, zkusím domácí kosmetiku a čistící prostředky a velkým finále bude pořízení vermikompostéru.

Komentářů: 1

Top