Nacházíte se zde
Domů > 2017 > Neboj se a přijmi výzvu

Neboj se a přijmi výzvu

Nelíbí se ti, jakým způsobem se lidé chovají k planetě? Nám také ne, ale změna začíná u nás samých. A je toho hodně, co můžeme změnit!

Proto už třetím rokem držíme EKOvýzvu. Po čtyři týdny budeme dodržovat předsevzetí, že snížíme svůj dopad na životní prostředí. Letos startujeme EKOvýzvu 25. března na Hodinu Země a výzvy budeme držet do 22.4. do Dne Země.

Přidej se také! Vyber si vlastní výzvu nebo se nech inspirovat našimi vyzyvateli a vyzyvatelkami.

Po zaregistrování ti bude odeslán automatický potvrzovací e-mail. Zkontroluj prosím, jestli zpráva nespadla do spamu. Následně ti vytvoříme profil, pod kterým se budeš moci přihlásit k nám do redakčního systému a budeš moci psát články a komentáře.

Letošní EKOvýzva probíhá 25. 3. – 22. 4.!

Je to zážitek, který ti změní život. Zkus to také a přijmi výzvu!

11 2
Petr
Tento rok se zapojuji do EKOvýzvy zevnitř jako technická podpora. Minulé roky jsem řekl NE supermarketům a užíval si lokálních potravin.

Komentářů: 2

  1. Ovoce a Zelenina me nejoblibenejsi, mrzi me, ze domaci produkce pokulhava a spolehat se na zahranicni zpusoby a praktiky produkce neni pokazde vzdy krom tim spravnym a vhodnym smerem,nedelam si iluze ani o domaci produkci ale preci jen doma je bliz jak venku a co je doma to se pocita nebo ne ?

  2. Vážení, nemám televizi, neměl jsem lednici, ale byl jsem přehlasován 🙂 Nejezdím výtahem, pokud to jde jdu pěšky (ano i v Praze), třídím, do supermarketu chodím jen vyjímečně, nekupuji španělské ovoce a zeleninu. Nekupuji ani dovozové OZ, které je běžné u nás v sezóně. Pokud to jde kupuji BIO a „veselé“ živočišné výrobky. Ale jdena věc mi vrtá hlavou a jdu do teho. Jde o ekologickou likvidaci tenko-stěnného hliníku a kovů. Což jsou ty kovové části obalů od jogurtů nebo obaly od paštik, konzervy, víčka od piva. Jen těžko se hledá skutečná recyklace. Tak s tím chci něco udělat.

Top