Nacházíte se zde
Domů > 2017 > Inspirace okolí a aktivismus > Pomalé zaběhnutí

Pomalé zaběhnutí

Proniknutí do LETs se mi nedaří, tak jak bych si představovala. Aktivita členů je v současnosti poměrně nízká a mne se zatím také nepodařilo prodat česnek a ani o focení není zájem. V nejbližší době se ale zase chystám vyrazit pomáhat za nějaké brky na zahradu, abych pak později- až bude sezóna v plném proudu, mohla nakupovat ovoce a zeleninu z LETsu.

Další setkání skupiny se uskuteční 25.4. Na těchto schůzkách si členové směňují také své výrobky a poptávají služby, které potřebují. Ráda bych přispěla tím, že naplánuji besedu pro Rozleť se s kamarádkou, která má zkušenosti ze Španělského LETsu.

Do té doby mohu vyčkávat, zda se v programu, který pro směnu používáme objeví nějaké zajímavé nabídky nebo poptávky.

1 0
Majda
„Málokdo ví, že v Česku existují nějaké lokální ekonomické sítě, které obchodují prostřednictvím společné místní měny. V Brně funguje RozLEŤse, které má několik desítek členů a nedávno jsem se stala členkou i já. Mým cílem pro letošní výzvu bude rozšířit povědomí o těchto skupinách, především o RozLEŤse a aktivnější zapojení do chodu skupiny. Budu propagovat větší směňování věcí, služeb a třeba i motivovat některé z vás, aby se zapojili.“
Top