Nacházíte se zde
Domů > 2017 > Bez chemikálií a jedů > Buďme součástí proudu :)

Buďme součástí proudu :)

Měsíc utekl jako voda a je na čase se rozhodnout, jak dál.

Někdo výzvu příjmá na určitý čas a chce si to jen zkusit, což taky vede k posunu, někdo to bere jako krok vpřed, který už ale nechce dělat zpátky.

A to bude asi náš případ…

Všechno, co jsme během tohoto měsíce zvládli zkusit, vyrobit, naučit se nahradit, nás nezklamalo a ba naopak, potěšilo svými účinky mnohem víc, než jsme čekali.

Pokud mám tedy zhodnotit letošní výzvu, tak nemůžu jinak, než že mě opět posunula dál tím správným směrem, o kterým vím, že mě opravdu dělá šťastnou.

Ze začátku to nikdy není lehké, to tak bývá se vším, co se snažíme změnit a vymanit se tak ze zajetých kolejí. Teď už jen záleží, kdo se nechá tou změnou odradit. Ale pokud je naše přesvědčení silnější, je vyhráno.

Všem, co se zúčastnili jakékoli výzvy, né jen non toxic, přeju hlavně to, ať vám to co nejdéle a od srdce vydrží, ať jste každou minutu přesvědčení o tom, že to, co děláte je to nejlepší pro vás a  všechny bytosti kolem vás.

Vystoupit z komfortní zóny a jít „proti proudu“ ale vlastně s proudem <3, to je to, oč tu běží! 🙂

Ať jsme všichni součástí všech a všeho. Slunce v duši.

 

B+K+A

 

 

4 0
Betty
„K letošní výzvě mě přivedla jednoduchá otázka: „Napila bych se šampónu na vlasy, který používám? Ne? Ale pokožka ho vstřebává skoro podobně, jako já jídlo…“ A to je jen otázka první…. Díky tomu mě tenhle měsíc čeká další dobrej vodvaz, teda vlastně nás! :) Na domácnost bez toxických prostředků se chystáme teď mnohem aktivněji než dřív a máme k tomu vážně, ale vážně velký důvod. Podaří se nám změnit zaběhlé návyky a najít alternativu takovou, která by byla přijatelná ve všech ohledech? Pojďte to s námi zjistit! ;)“

Komentářů: 1

Top