Nacházíte se zde
Domů > 2017 > Bez palmového oleje a inspirace okolí > audience u pana ředitele k projektu Menu pro změnu

audience u pana ředitele k projektu Menu pro změnu

V pátek minulý týden jsme se snažili dohodnout na účasti v projektu Menu pro změnu s panem ředitelem a paní z ekonomického oddělení.

Na schůzce to pan ředitel nepodepsal.

Máme připravit nějaký plán, podle kterého budeme postupovat, aby pan ředitel věděl, že se to uskuteční.

Zkusíme zajít na základní školu Heureka, která se do projektu také zapojila a zeptat se na možnosti spolupráce.

Souboj s automatem pokračuje. Nalepil jsem na něj nálepku s jedním z cílů udržitelného rozvoje Odpovědná výroba a spotřeba a ještě letáček od Greenpeace informující o problematice intenzivního pěstování palmového oleje.

V pondělí tento týden jsem šířil letáky o dopadech plantážového pěstování palmy olejné v Indonésii od koalice proti palmovému oleji v knihovně Filozofické Fakulty Masarykovy Univerzity.

Oslovuji spolužáky s možností podílet se na realizaci projektu.

 

1 0
Kryštof Talanda
U příležitosti letošní EKOvýzvy se pokusím ve třídě utvářet prostředí, které bude jednotlivým spolužákům skýtat podporu ve volbě potravin bez palmového oleje. Budu se snažit šířit informace o problematice spojené s pěstováním palmy olejné na rozsáhlých plochách, které vznikají kácením původních deštných pralesů. Použiji k tomu například prostor v hodinách základů ekologie, prostor školních nástěnek nebo virtuální rozhraní FB profilu naší třídy

Komentářů: 1

  1. Super, pacia sa mi tvoje iniciativy, najma preto, ze ich neobmedzujes na seba alebo svoju rodinu, ale siris dobre myslienky dalej a jednoducho si INICIATIVNY! Drzim palce!!!

Top