Nacházíte se zde
Domů > 2016 > Bez palmového oleje > Segmentace bytu

Segmentace bytu

 

Původně jsem si myslela, že budu palmový olej hledat jen v kuchyni a koupelně. Po zevrubné prohlídce bytu jsem ale zjistila, že určité podezřelé výrobky se nachází i jinde, tak to vezmu z gruntu.

Udělala jsem si seznam …..hmm…..někde ho mám….

…..(po 5 minutách). Paráda, mám ho. Manžel mi ho naštěstí nevyhodil (teda promiňte, nedal zrecyklovat), je jen trošku poslintaný od naší malé, tak ho můžu použít:

 

kuchyně  A ……………….
lednice                 A1
mražák                  A2
spížka                  A3
ošatka s pečivem        A4
skříň s dobrotami A5
výživa pro děti         A6
léky                    A7

obývák  B
pracovna C
ložnice D
dětský pokoj E

koupelna F………………….
manželova polička      F1
manželčina polička     F2
drogerie pro děti      F3

záchod G
chodba H
sklep I
ostatní  J

Každý den prozkoumám jeden kousek naší domácnosti a zjistím, co nekalého se v něm skrývá a co jsem schopna s tím udělat. Další den vám napíšu, co jsem našla. Myslím, že někdy to budou určitě poklady.
Ještě chci napsat, že jsme taková běžná rodina. Jíme….no….jíme všechno možné. To jen, pokud by si mé články chtěli číst výživoví specialisté nebo dietologové …….aby neomdleli.
Stejně tak kosmetičky nebo vizážistky. Nečtěte si to!

Tak ahoj, jdu prohledávat segment A1.

 

1 0
v současné době matka na mateřské: Anička 3,5 roku Eliška 6 měsíců manžel 38 let

Komentářů: 2

  1. Ahoj, já budu určitě sledovat, co všechno najdeš. Mám stejnou výzvu ,palmáčem se zabývám nějakej čas, ale každou chvíli mě něco překvapí. Už jsem si myslela, že mám doma vyčistíno, ale ne, našla se ještě svíčka, chodila jsem okolo ní tak dlouho a vůbec si jí nevšimla.

    1. Ahoj, asi toho bude hodně. Jsem spíš bojovník-začátečník. Některé výrobky s palmovým olejem jsem už před časem zavrhla, ale nemám vůbec přehled, které mi ještě doma zbývají. Budu si určitě číst i ostatní příspěvky aktérů výzvy proti palmovému oleji. Je fajn, že budeme mít tolik inspirace a vzájemně se podporovat. Ať se i tobě daří.

Top