Nacházíte se zde
Domů > 2016 > Šetření elektrickou energií > No to jsem si to vybral…

No to jsem si to vybral…

Víte, ono je velmi rozumné přihlásit se do EKOvýzvy. Je to pro dobrou věc, pro naši (zatím) jedinou planetu. A tak trochu i pro nás, abychom se mohli naparovat, že jsme lepšími lidmi. Což zrovna já činím rád. Velmi rozumné už ale není přihlásit se do EKOvýzvy s tématem „šetření elektrické energie“,  když jste zároveň hlavním… dobře, jediným technikem toho samého projektu. Obzvlášť pitomé je to pak v případě, že se živíte jako web developer a k práci tak potřebujete nejen počítač, ale i několik dalších zařízení, na nichž testujete kompatibilitu webových stránek, co vytváříte. Můžete mít i okno na sever, pokud chcete být jó blb. Tak, aby vám ani ve dne do pokojíčku z venku neproniklo skoro žádné přirozené světlo.

A to já všechno mám.

„A jo! Vždyť já vlastně šetřím energii!“ plácnu se do čela po celém prvním dni EKOvýzvy, který jsme strávil u počítače v rozsvícené místnosti a s reproduktory zapnutými jen tak pro případ, že bych si náhodou chtěl za pár hodin něco poslechnout.

Na židli jsem jel zhasnout, a pak se jal cítit hrozně. Ten hrozný pocit umocnilo uvědomění, že mým jediným koníčkem je hraní NES videoher z devadesátých let. Ty nejsou zrovna úsporné.

Tak tohle byl můj první den EKOvýzvy? Má blbost je mi vždy výzvou největší.

setreni elektrickou energii medard videohry nes

40 0
Medard
Jsem chovný panda evropský, poslední svého druhu. Vegan, nekuřák, nenakupuju věci v plastových obalech, neplýtvám vodou... Jsem tak super, že letos bylo opravdu těžké vybrat si, v čem bych se mohl zlepšit. A tak to padlo na elektrickou energii, kterou využívám hojně, protože pracuju jako web developer a rád trénuju pokémony.

Komentářů: 1

Top