Nacházíte se zde
Domů > 2016 > Lokální potraviny > Nikdo není dokonalý

Nikdo není dokonalý

Znáte to: V šest skončíte v práci, s kolegou zamíříte na pivo, cestou se stavíte zhlídnout situaci na Klinice a na půl osmou hurá s kamarády na pivo a něco k snědku k večeři. Vlastně docela jednoduchý, jen kdyby člověk nebyl vegan. Ale což, s tím by se ještě něco udělat dalo, ale když navíc člověk drží EKOvýzvu lokální potraviny, tak to už je silná kombinace.

Jídlo si doma vařím, protože v restauraci se pouze z lokálních potravin nevaří. Ale včera jsem zhřešil. Každý první čtvrtek chodíme se skupinou kamarádů někam na pivo a poslední roky i na jídlo a tentokrát to bylo (částečně i na můj popud) do indické restaurace, kam jsem se těšil už od ledna, kdy jsme to vymysleli. A ejhle – EKOvýzva! Žádná Indie! Byl jsem z toho tak nešťastnej, že jsem si říkal, že tam nepůjdu. Nakonec jsem se rozhodl – tento večer zhřeším EKOvýzvu jsem porušil. Bohužel během dvou týdnů, které ještě zbývají do Hodiny Země, poruším EKOvýzvu ještě jednou – opět v restauraci, ale tentokrát na rodinném obědě.

Nikdo není dokonalý.

nikdo_neni_dokonaly

Jak jste na tom vy? Držíte někdo 100% EKOvýzvu lokální potraviny?

0 0
Petr
Tento rok se zapojuji do EKOvýzvy zevnitř jako technická podpora. Minulé roky jsem řekl NE supermarketům a užíval si lokálních potravin.
Top