Nacházíte se zde
Domů > 2016 > NE supermarketům > Nejistota

Nejistota

Pochybnosti nejsou vůbec příjemnými společníky.

já jsem pochybovala o tom, zda je má EKOvýzva příliš důležitá ve srovnání s ostatními. Vzhledem k tomu, že se může zdát jednoduchá.

Opak je pravdou. Měsíc je krátká doba a proto jsem si pořádně neuvědomila, že je tak těžké nenakupovat v supermarketech, ale představa toho, že už tam nechci chodit nikdy je mnohem složitější.

Když to tak shrnu, porušila jsem EKOvýzvu celkem dvakrát. Nechci se obhajobat, že to bylo životně důležité, to ani náhodou. Bohužel ale jsem spíš neměla na vybranou, což se může zdát mnohem víc frustrující. image

Chci se nad tím poslední týden více zamýšlet jestli je tak důležité v nich nenakupovat nebo spíše, co je na tom, nenakupovat v supermarketech, tolik podstatné v rámci naší společnosti, do které mnoho lidí vlastně nechce ani patřit (i já) a právě možná vypustit ze svého života nakupování v hyprech může být začátek.

2 0
Karolína
„Jsem studentka Mendelovy univerzity v Brně a vzhledem ke svým zájmům převážně týkající se přírody jsem si pro letošní výzvu vybrala šetrné cestování! Jsem přesvědčená, že výzva je zvládnutelná a budu se těšit na sdílení svých zážitků s Vámi! V Greenpeace se pohybuji už několik let a Ekovýzva patří mezi velmi živou, ekologickou a zajímavou cestu ke změně.“
Top