Nacházíte se zde
Domů > 2016 > Večery bez elektřiny > Konec se blíží..

Konec se blíží..

Všechno to tak rychle uteklo, ale kdo říká, že to musí skončit? Pojďme prodloužit naše výzvy – navždy! Ok, nemusí to být tak striktní, ale stačilo by, kdyby každý z nás prostě jen trochu víc přemýšlel nad tím, co dělá a jak to dělá. Já jsem se rozhodla, že několik večerů v měsíci bez elektřiny zavedu pravidelně, protože to prospěje nejen mně, ale také planetě. Moc díky všem, kteří jste psali články. Poctivě jsem si je četla a pár věcí v mém životě určitě změním nebo se alespoň polepším. Byla to skvělá zkušenost a těším se na vaše dojmy a výsledky z EKOvýzvy.

Bohužel ze zdravotních důvodů nedorazím Debatu EKOvýzvy na Hodinu Země do Brna, ale pokud vy můžete, tak přijeďte. Nakonec tam třeba zazní i můj hlas. 😉

Mějte se krásně a snad zase za rok!

IMG_5310

4 0
Annie
Je mi 26, pracuji jako PR manažer a baví mě mnoho věcí. Nejvíc věnuji čas čtení, psychologickým filmům, dobrovolnické práci, zpívání karaoke ve svém pokoji, přátelům a rodině. Mám pocit, že poslední roky se lidstvo až moc upíná na elektřinu. Chci to alespoň pro sebe změnit a svou EKOvýzvu věnovat večerům bez elektřiny.
Top