Nacházíte se zde
Domů > 2016 > Bez palmového oleje > EKOvýzva od pátku, psaní od neděle

EKOvýzva od pátku, psaní od neděle

Moji milí,
s EKOvýzvou jsem začala již v pátek, ale bohužel (nebo spíš bohudík) jsem byla mimo civilizaci, a tak začínám psát až dnes.
Již delší dobu se zajímám o problematiku palmového oleje a malinko jsem i začala šířit osvětu (v podobě prezentace ve škole), ale nebyla jsem v tomto ohledu vždy úplně „svatá“ a občas jsem si s palmáčem něco koupila. Teď s tím chci (minimálně) na měsíc skoncovat a najít dobroty i normální jídlo neobsahující palmový olej. Dále jsem si dala za úkol měsíc bez masa. Nejsem vyloženě „masoholik“ a chci zkusit najít bezmasové alternativy.

1 0
Karolína
Ahoj, jmenuji se Karolína, je mi 19 let a studuji první ročník pedagogické VŠ. Jako výzvu jsem si vybrala měsíc bez výrobků obsahujících palmový olej a měsíc bez masa. Již v dřívější době jsem se snažila z jídelníčku vyřadit palmový olej a maso, ale moje okolí (zejména maminka - zdravotní sestřička) mě od toho odrazovalo, že si prý rozhodím metabolismus. Konečně se cítím dostatečně motivovaná, abych jim ukázala, že to tak nutně nemusí být. :-)
Top