Nacházíte se zde
Domů > 2016 > Večery bez elektřiny > Blázinec jménem stěhování

Blázinec jménem stěhování

Stěhování je bláznivá záležitost a když před vybalováním věcí musíte ještě uklízet, tak je to už úplný „cvok-haus“. Bohužel proto nedodávám články tak často, jak bych chtěla. Dobré na tom je, že večery bez elektřiny nejsou problém, protože ke kýblu a hadru elektřinu nepotřebujete. Uvědomuji si ale to, kolik toho za celou dobu procesu vypotřebuji. Myslím tím nejen elektřinu, ale také vodu, mycí prostředky, hadry.. A tak přemýšlím, jak co nejvíc ušetřit nejen peníze, ale také naší matičku Zemi.

Jenže se v tom moc nevyznám a tak žádám své přátelé z EKOvýzvy: Máte nějaké rady?

A ještě jedna prosba: Máte nějaké tipy na to, jak se z toho nezbláznit?

Hodilo by se mi to, díky předem.

moving out

1 0
Annie
Je mi 26, pracuji jako PR manažer a baví mě mnoho věcí. Nejvíc věnuji čas čtení, psychologickým filmům, dobrovolnické práci, zpívání karaoke ve svém pokoji, přátelům a rodině. Mám pocit, že poslední roky se lidstvo až moc upíná na elektřinu. Chci to alespoň pro sebe změnit a svou EKOvýzvu věnovat večerům bez elektřiny.

Komentářů: 2

  1. No, urcite je najlepsie kupit si jeden univerzalny cistiaci prostriedok na vsetko, samozrejme eko, o tom uz asi nikto z  nas tu nepochybuje 🙂

    Ked sa raz clovek stahuje, tak jednoducho potrebuje umyvat, tomu sa nevyhnes. Zacat menej spinavymi miestami a vecami, a tou istou vodou potom este poumyvat aj tie znecistenejsie miesta. A handry – tych sa tiez pouzije dost, ale ved predsa nie je problem ich vyprat a pouzivat znova 🙂

    Pripadne si zadovazit parny cistic, pri ktorom nepotrebujes cistiace prostriedky, iba trochu vody, ale tu zase pouzivas elektrinu.

Top