Nacházíte se zde
Domů > 2015 > Zdraví je jen jedno

Zdraví je jen jedno

Veganské stravování je super věc 🙂

Hlavně bych chtěla říct, že jak se teď stravuju mnohem uvědomněleji, nebolí mě slinivka. Teda jestli to někdy byla slinivka – neustávající bolest pod levým žebrem… Už se mi to děje rok a teď jsem zaznamenala velikou změnu. Už mě to skoro nebolívá 🙂  Díky tomu uznala už i babička, že je to fajn a že kvůli tomu asi neumřu hlady, ale bude mi už jen líp.

Cítím se lépe i po psychické stránce. Když si člověk uvědomí, že nepřispívá ani k zabíjení zvířat, ani k jejich vykořisťování… je to opravdu povznášející pocit 🙂 Dnes jsem byla ve Zdravíčku pro Seitan a Hrašku, tak musím něco ukuchtit, ale jako první je na řadě veganský koláč… Pro velký úspěch ho chci upéct znova. Schválně, jestli se podaří. Chci ukázat spolužákům, že i já si můžu mlsat, a to bez toho, aby kvůli mně trpělo jediné zvíře 🙂  

Přikládám fotky některých jídel, co jsem vařila tady na privátě. Nic závratného, jen jsem koupila ve slevě lilek, tak jsem si udělala takovou směs s tofu a olivami.

received_1554333444841688

To mi zbylo do druhého dne, tak jsem si koupila Listové těsto z Lidlu (které ale obsahuje palmový olej, takže ho asi víckrát nekoupím) a naplnila jsem je směsí a ještě přidala kukuřici. Vznikly z toho takové kapsy, které jsem měla na sváču ještě další den 🙂

received_1554333404841692

Taky jsem dostala od svého kamaráda vegan pizzu, kterou mi udělal obrovskou radost 🙂 received_1554333654841667

0 0
Feny
"Svoji výzvu jsem si zvolila z lásky ke zviřatům. Přestože jsem tematiku nehumánně testované kosmetiky neustále tak nějak míjela, díky EKOvýzvě bych se v tomto problému ráda orientovala. Svá zjištění pak předám i ostatním, ať už o to stojí, nebo ne..."

Komentářů: 2

Top