Nacházíte se zde
Domů > 2015 > Nákup na víkend

Nákup na víkend

Mám za sebou docela náročný týden a čeká mě další víkend doma. Pěkná nuda. Proto jsem se dneska vydala na nákup, abych si ten víkend trošku osladila.

Ve Zdravíčku jsem narazila na veliký pytlík dýňových semínek. Poprvé od začátku výzvy jsem sháněla nějakou lokální dobrůtku, ve které by nebyl palmový olej, oříšky, sója …. No prostě nic z ciziny. Řekla bych, že je to další nedostatkové zboží.  Když už se něco tváří jako český výrobek a má i značku Klasa ve složení najdete prapodivnosti, které rozhodně nejsou od nás. Narazila jsem na Jesenku. Neměla jsem ji už pár let, tak uvidíme, jestli bude dobrá tak jak když jsem byla malá. No a protože nic nezlepší  náladu víc než radost obdarovaného, z věci kterou dostal, koupila jsem Edíkovi novou hračku. A ten se umí radovat i z maličkostí 🙂

11072107_10200226621745690_1306171765_n

0 0
Zdenička
Někteří z vás mě znají z předešlých roků. Vyzkoušela jsem si jíst jen lokální potraviny a šířit ekologickou osvětu. V letošním ročníku se věnuji především logistice celého projektu . Přeji všem mnoho úspěchů ve své výzvě.
Top