Nacházíte se zde
Domů > 2015 > Jeden člověk, jedna myšlenka …

Jeden člověk, jedna myšlenka …

Když jsem si hrála s myšlenka na tento projekt ani by mě nenapadlo, co se spustí. Mojí představou byli dva vyzyvatelé a 3 lidi co se připojí.  Omyl 10 úžasných vyzyvatelů a 51 zapojených lidí. Tisíce čtenářů a spousta motivovaných lidí.

To, že Ruda neprodá svoje auto, nebo že Anežka dál bude používat elektřinu je jasné. Ale i tak to mělo všechno cenu a dobrý podmět k přemýšlení. I jedinec může změnit svět a to se myslím povedlo. Pokud přijdete do obchodu a budete mít vedle sebe dvě stejné věci, jednu zabalenou v papíře a druhou v igelitu, věřím, že si vzpomenete na Medarda a sáhnete po papíru. Když kouknete, na mojí mapu možná si rozmyslíte koupit si Pomelo a raději sáhnete po něčem co je vám blíž.

Všem, kdo se účastnili výzvy a čtenářům moc děkuji a těším se na příští rok. Je úžasné vidět tolik lidí, kteří jsou ochotní se něčeho vzdát, aby poukázali na špatnosti, které se dějí.

 

Nezapomeňte prosím, že některé výzvy ještě běží a dál čtěte jejich příběhy. A pokud s námi chcete zůstat i nadále v kontaktu, můžete sledovat aktivity naší lokální skupiny

11079549_799265213486048_8280190356381395473_o

0 0
Zdenička
Někteří z vás mě znají z předešlých roků. Vyzkoušela jsem si jíst jen lokální potraviny a šířit ekologickou osvětu. V letošním ročníku se věnuji především logistice celého projektu . Přeji všem mnoho úspěchů ve své výzvě.

Komentářů: 3

Top