Nacházíte se zde
Domů > 2015 > Já na to mám…

Já na to mám…

dfrzt

Tak a je tu konec EKO výzvy. Myslím si, že jsem ji zvládla dobře, i když sem ji porušila tím, že jsem popravila jednoho gumového medvídka. Který mě mrzí, ale tak snad mi to vy i on odpustíte. Uvědomila jsem si, že bez masa jde žít. A docela dobře. Neměla jsem pocit hladu, nebyla jsem unavená, měla jsem chuť do práce ve škole.

Doufám, že jsem mé přátelské okolí něčím nadchla a že si třeba po čase uvědomí, že být vegetariánem není nic špatného. Dědu bohužel nepřemluvím, s tím jsem už smířená. Naučila jsem se vařit další zdravá a dobrá jídla, která budu vařit i nadále. A určitě chcete vědět, jestli s výzvou budu pokračovat nebo ne… Nechám tomu čas. Řekla jsem si, že maso zpočátku konzumovat budu tak 1-2 krát za měsíc. A postupně časem ho třeba přestanu jíst úplně. Ale říkám, že já pevnou vůli nemám, i když většinou mého jídelníčku se stane zelenina a ovoce. Snad vás mé příspěvky bavily a dozvěděli jste se něco nového. Díky EKO výzvě jsem poznala nové přátele. Více si uvědomuji problémy i ostatních vyzyvatelů.

Slibuji, že při konzumaci masa budu nebudu mlaskat, chválit chuť a budu myslet na ta ubohá zvířata, která trpí ve velkochovech.

Budu vypadat cca takhle:

dgy

 

Děkuji vám za příjemný EKO měsíc a slibuji, že vám dám vědět, jak to se mnou vypadá, i po výzvě.

0 0
Top