Nacházíte se zde
Domů > 2015 > Chuť

Chuť

Chuť se jmenuje můj dnešní článek. A to je taky to, co mě poslední dobou trápí… Nezvladatelná chuť na čokoládu… Nikdy jsem to tak neměla… Nemám moc ráda čokoládu. Nevím, jestli je to tím, že vím, že ji nemůžu? Vím, že existují i vegan čokolády. Dneska jsem si je prohlížela ve Zdravíčku, ale 70 kč za ni dát nechci. Co když bude hořká? Dám 70,- Kč za hořkou čokoládu kterou jsem neměla v oblibě ani předtím? A je to normální, že má člověk takové chutě? Zodpoví mi někdo, kdo je vegan už dýl? Pozve mě někdo na čokoládu? Na domácí 🙂

0 0
Feny
"Svoji výzvu jsem si zvolila z lásky ke zviřatům. Přestože jsem tematiku nehumánně testované kosmetiky neustále tak nějak míjela, díky EKOvýzvě bych se v tomto problému ráda orientovala. Svá zjištění pak předám i ostatním, ať už o to stojí, nebo ne..."

Komentářů: 4

 1. Marcipánová Ritter Sport je snad jediná nehořká veganská, co se dá normálně sehnat v obchodě a znám ji 😐 ALE! Tady je seznam všech výrobků, co jsem zatím svépomocí v obchodech sladkého veganského našel:

  čokoládové Bebe sušenky mini
  citrónové Napoli sušenky
  čokoládové Ego sušenky
  Mon Cheri bonboniéra
  marcipán v čokoládě „Marcepano“ z Tesca
  Cini Minis od Nestlé
  šokoládové kuličky Goody z Lidlu
  kakaová pomazánka Brinkers z Tesca a Billy
  karamelová pomazánka Lotus taky z Tesca a Billy
  Jahůdky Jojo :heart:
  bonbonky Mambo
  sušenky Manner
  sušenky Lotus
  sušenky Petit Beurre Tastino a Diger Tino Tastino a Cocoa Antonia Tastino a Classic Antoine Tastino z Lidlu,
  oplatky Favorini Vienna z Lidlu
  oplatky Oreo
  Emco sušenky borůvkové a čokoládové (ve všech ostatních je med atp.)

  Radši si ale u všeho pro jistotu zkontroluj složení (taky to dělám), protože ho občas změní. A taky většina bude obsahovat palmový olej, řekl bych. Kromě Emco sušenek, ty přešli na řepkový (zdroj pozn. o Emco: Katka :))

  Doporučuju skupinu: veganské jídlo v ČR/SR obchodech

Top